Elektrotechnický inžinier pre skúšobné laboratórium

2018-11-01
Vrbové (okres Piešťany), Slovakia
Engineering R&D, Production / Production technology, Quality
Professionals

Náplň práce:

  • Meranie elektrických charakteristík polovodičových prvkov
  • Vykonávanie životnostných a klimatických skúšok výrobkov a materiálov
  • Reportovanie výsledkov
  • Spolupráca/riadenie projektov kontinuálneho zlepšovania kvality produkcie a vo FMEA tímoch

Požiadavky:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - zameranie: elektrotechnické, fyzikálne
  • aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
  • aktívna znalosť práce s PC - MS Office
  • analytické myslenie, otvorená komunikácia
  • ochota ďalšieho vzdelávania a zdokonaľovania sa
  • práca vhodná aj pre absolventa

It's a Match? Apply now!

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, neváhajte poslať svoj profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Kontakt

personálne oddelenie
Phone: +421 33 3270 205, +421 910 856 000
E-mail: job.sksk@semikron.com

SEMIKRON, s.r.o.
Šteruská 3
922 03 Vrbové
Application

Application

We prefer applications via e-mail (pdf-Format, max. 3 attachments, max. file size 10 MB)

Information Handling

For secure transmission of your application via e-mail, we offer you the encryption method S/MIME. You can find the necessary public keys in our privacy policy within the "Your data / Job applications via e-mail" section.

Ponúkame:

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • práca so špecifickými prístrojmi, vysokotechnickým vybavením
  • možnosť odborného i kariérneho rastu
  • priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
  • flexibilný pracovný čas
  • dovolenka nad rámec Zákonníka práce
  • každoročná úprava miezd, polročné odmeny
  • príspevok na dopravu do zamestnania
  • zvýhodnené stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
  • príspevky na jazykové školenia
  • široký a zaujímavý sociálny a vzdelávací

What we offer

Competitive salary

At SEMIKRON, fair and competitive salaries are the key to strong employee relations.

Work/life balance

We offer flexitime and other flexible work models wherever we can.

Training

As management, we strive to give our staff needs-based training – this is our commitment to you.

Living healthy

Employee health is one of our top priorities, which is why we have measures in place to promote the well-being of our staff.

You did not find what you were looking for?

If none of the job opportunities are in line with what you are looking for, do not hesitate to get in touch or simply send an application to your local SEMIKRON contact.

Contact Search